Makita Service Information

SPARE PARTS LIST
PAGE 1
MODEL NO. BO4900V
ITEM PART NO. DESCRIPTION
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
265995-6
417778-2
191962-4
643923-5
819063-3
266042-6
417774-0
921467-8
417775-8
931403-6
638135-3
634464-2
266046-8
417777-4
210005-4
681644-1
513504-8
018
019
020
021
022
023
024
025
026
027
240043-2
253744-3
631482-1
651286-5
645253-0
265995-6
687063-9
682502-4
666855-9
183419-9
028
029
030
031
032
033
034
035
036
037
040
041
042
043
044
045
046
047
048
049
050
051
052
053
054
055
056
057
058
853497-0
317538-1
211129-9
251291-8
417773-2
266042-6
443108-1
266026-4
417772-4
240051-3
313104-2
266058-1
162171-2
253315-6
211201-7
211201-7
213047-7
317535-7
213047-7
317537-3
317536-5
266071-9
345211-3
213755-0
193521-0
911118-1
266042-6
253874-0
257659-6
Önmetszo csavar M4x18*
Felsoház burkolat
Szénkefe CB-419 (CB-406, CB-40
Szénkefetartó 643923-5
MAKITA címke*
Önmetszo csavar M4x20*
Gomb
Hatlapfeju csavar M8x45 921467
Gomb
Hatlapú anya M8 3705/5500S/907
Csatlakozó
Forgórész
Önmetszo csavar M5x50
Légterelo lap
Golyóscsapágy 608DDW 210005-4*
Szigetelt Alátét 681644-1
Forgórész
INC. 15,16,18
Ventillátor
Lapos Alátét 12
Szabályzó elektronika
Kapcsoló SGEL206C-5
Zajszuro kondenzátor 645253-0*
Önmetszo csavar M4x18*
Kábel-feszültségmentesíto 6870
Kábelvédo 8-85*
POWER SUPPLY CORD 1.0-2-4.0
Motorház
INC. 5
NAME PLATE BO4900V
Csiszolóház
Golyóscsapágy 6201DDW 211129-9
Trapézfeju csavar M4X8
Fedél
Önmetszo csavar M4x20*
Filcgyuru
Önmetszo csavar M4x12*
Porvédo
Ventilátor
Hüvely
Önmetszo csavar M4x12 266058-1
Golyóscsapágy-fedél 24 9046
Alátét 15 UM401DW/BO5020/21*
Golyóscsapágy 6002LLB
Golyóscsapágy 6002LLB
O-gyuru
Alaplemez rögzíto
O-gyuru
Alaplemez
Excentertárcsa
Imbuszcsavar M5x16 9046
Fenéklemez
O-gyuru 75 HM1400/BO0510, új*
Talp BO4900V
Trapézfeju csavar M4x12 911118
Önmetszo csavar M4x20*
Lapos Alátét 9741*
Hüvely 4 9046*
QTY
5
1
1
2
1
4
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
5
1
2
1
1
1
3
1
1
1
1
4
4
4
1
1
1
1
1
1
8
2
2
2
NOTE
SPARE PARTS LIST
PAGE 2
MODEL NO. BO4900V
ITEM PART NO. DESCRIPTION
059
060
A01
A02
A03
153361-8
153362-6
193294-5
193293-7
A-14093
Szorító kar
Papírtartó
Papír porzsák tartó
5 pcs. Paper Dust Bag new
ABRASIVE PAPER 115-120 /STD
QTY
2
2
1
1
1
NOTE
SERVICE DRAWING
PAGE 1
MODEL NO. BO4900V