Technický list - Benzínová elektrocentrála HERON EGM 55 AVR-1E

Technický list - Benzínová elektrocentrála HERON EGM 55 AVR-1E
EGM 55 AVR-1 (8896115)
position
Bolt M6X12
switch
Control panel
Voltmeter
Breaker 230V
Receptacle AC 230V
DC receptacle
Earth bolt
Rectifier
case
build up
conduit
build up
Bolt M5×10
Generator end cover
terminal
AVR
Diode assy
Brush assy cover board
Brush assy
End cover
Flange bolt M6×164
Stator cover
Flange bolt M10×1.25×250
Stator assy
Spring washer φ10
Washer Φ10
Rotor comp
cover
Crankcase cover
O-Ring
oil filler cap
Engine MH188F
Bottom rubber 1
Nut M6
earth line
Nut M8
Bottom rubber 2
Nut M10
frame
Cover
Cover
Clip
Fuel tube
Fuel cock
Fuel tank
Fuel filter
Fuel tank cap
Screw M5×6
Fuel meter assy
Bolt M6×25
Washer Φ6
QTY
název
32
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
12
2
4
1
2
2
6
1
1
1
1
1
2
1
4
4
Šroub M6x12
Spínač zapalování
Ovládací panel
Voltmetr
Jistič 230V
Zásuvka AC 230V
Zásuvka DC 12V
Zemnící svorka
Usměrňovač
Kryt ovládacího panelu
průchodka
Kabeláž
průchodka
Šroub M5×10
Kryt elektroniky alternátoru
svorkovnice
AVR
Diodový usměrňovací můstek
Krycí deska uhlíkového kartáče
uhlíkový kartáč
Kostra alternátoru
Šroub M6×164
Kryt statoru
Šroub M10×1,25×250
Stator
Pružná podložka φ10
Podložka φ10
Rotor
Kryt
Kryt klikové skříně
O-kroužek
Zátka plnícího otvoru olejové nádrže
Motor MH188F
Silentblok motoru 1
Matice M6
Zemnící kabel
Matice M8
Silentblok motoru 2
Matice M10
Rám
Kryt
Kryt
Spona
Palivová hadička
Palivový kohout
Palivová nádrž
Palivový filtr
Víčko palivové nádrže
Šroub M5×6
Ukazatel stavu paliva
Šroub M6 × 25
Podložka 6
set order no./
order no. /
objednací číslo obj. č. sestavy
8896114-2
8896115-3
8896112L
8896113-6
8896112-4
8896112-88
8896112N
8896112T
8896112-15
8896112-16
550025
8896112B
8896112O
550012
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
17a
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
description
8896113-24
8896113-21
8896112U
550004
8896112R
8896112-39
8896112-41
8896112-42-A
8896112-43
8896112I
8896112-45
8896112H
8896112E
Tank rubber
Rubber tube
Clip
valve
Rubber tube
Screw M5×10
Diaphragm assy.
Packing
Stay assy.
grommet
carburetor
Carburetor insulator
Carburetor insulator packing
Bolt
Bolt
Washer Φ8
Spring washer φ8
Nut M8
Air cleaner stay
Air cleaner case comp
Air cleaner seal
separator
Nut M5
element
Air cleaner cover comp
Control assy
Muffler gasket
Ex pipe
Bolt M8×25
muffler
Muffler outer protector
Muffler life protector
Muffler inner protector
Bolt M8×20
muffler stay
Chronograph
Receptacle
D.C 8,3A Breaker
Cable
Bush
Cable
Nut
Accumulator setting plate
Accumulator HGB 12V-15Ah
Bolt M6
Battery guard
Bolt M8×50
4
1
1
1
1
2
1
3
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
1
1
1
1
6
1
1
1
2
1
2
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
4
1
2
1
1
2
1
2
Silentblok palivové nádrže
Palivová hadička
Spona
Ventil
Palivová hadička
Šroub M5 × 10
Bránice kompl.
Těsnění
Ovládací prvek karburátoru
průchodka
karburátor
Izolátor kabrurátoru
tesnění izolátoru karburátoru
Šroub
Šroub
Podložka 8
Pružná podložka 8
Matice M8
Podpěra vzduchovégo filtru
Základna vzduchového filtru
Těsnění vzduchového filtru
Rámeček filtrační vložky
Matice M5
Pěnová filtrační vložka
Kryt vzduchového filtru
Sestava ovládání regulátoru
Těsnění výfukového potrubí
Výfukové potrubí
Šroub M8×25
Tlumič výfuku
Bezpečnostní kryt tlumiče výfuku
Bezpečnostní kryt tlumiče výfuku
Bezpečnostní kryt tlumiče výfuku
Šroub M8×20
Podpěra výfuku
Čítač motohodin
Zásuvka 230V
Jistič DC 12V/8,3A
Kabel
Průchodka
Kabel
Matice
Deska
Akumulátor HGB 12V-15Ah
Šroub M6
Chránič akumulátoru
Šroub M8x50
8896112-53
8896112-55
8896112-59
8896112J
8896112-63
8896112-64
8896112-71
8896112-72
8896112-73
8896112A
8896112-76
8896112-78
8896112-81
8896112F
8896112-88
8896112-89
8896115-95
550019
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
MH188F
position
ST188F-20
8896112W
ST188F-22
ST188F-23
8896112P
ST188F-26
ST188F-27
ST188F-28
ST188F-29
ST188F-30
ST188F-31
ST188F-32
ST188F-33
8896112-E34
ST188F-35
ST188F-37
ST188F-38
ST188F-39
ST188F-40
550009
ST188F-42
ST188F-45
ST188F-46
8896112-E49
ST188F-50
8896113-S22
ST188F-54
550009
ŠRoub M6 × 8
Kryt startéru
Vratná pružina startéru
Naviják lanka startéru
Rukojeť startéru
Lanko startéru
Pružina ráčky
Pružina
Západky startéru
Příruba startéru
Šroub příruby startéru
Šroub M6 × 12
Kryt ventilátoru
Záslepka
Šroub M8 × 40
Olejové těsnění
Ojnice
Pístní čep
Pojistný kroužek pístního čepu
Píst
Mazací pístní kroužek
Druhý stírací pístní kroužek
První stírací pístní kroužek
Výfukový ventil
Nasávací ventil
Olejový ventil
Podložka pružiny ventilu
Pružina ventilu
Podložka pružiny výfukového ventilu
Podložka pružiny sacího ventilu
Rotátor ventilu
Těsnění víka hlavy válce
Víko hlavy válce
Šroub víka hlavy válce
Hadička
Matice nastavení čepu
Čep vahadla
Rameno vahadla ventilu
Šroub čepu
Vodící deska táhla
Kytka
Šroub
Táhlo
Zvedač ventilu
Šroub výpustě olejové nádrže
Podložka vypouštěcího šroubu
Těsnění hlavy válce
Kolík
Zapalovací svíčka
zapalování
Šroub M6 x 29
Táhlo regulátoru
set order no./
order no. /
objednací číslo obj. č. sestavy
550003
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
6
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
7
1
1
7
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
1
1
4
2
2
2
2
1
2
1
1
2
1
název
8896112X
25
Flange bolt M6×8
Recoil starter case comp
Starter return spring
Recoil starter pulley
Recoil starter knob
Recoil starter rope
Ratchet spring
Ratchet guide spring
Ratchet starter
Ratchet guide
Ratchet guide bolt
Flange bolt M6×12
Fan cover comp
Switch
Flange bolt M8×40
Oil seal
Connecting rod assembly
Piston pin
Piston pin clip
Piston
Oil seal set comp
Second ring set
First ring set
EX, Valve
IN, valve
Valve oil
Valve spring washer
Valve spring
Ex , valve spring retainer
IN , valve spring retainer
Valve rotator
Head over packing
Head cover comp
Head cover bolt comp
Tube
Pivot adjusting nut
Rocker arm pivot
Valve rocket arm
Pivot bolt
Push rod guide plate
Shroud
Bolt
Push rod
Valve lifter
Drain plug bolt
Drain plug washer
Cylinder head casket
Dowel pin
Spark plug
ignition
Bolt M6×29
Governor rod
QTY
8896112G
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
description
Throttle return spring
Governor arm
Governor arm bolt
Nut M6
Governor spring
Cover arm shaft
Washer 8.2×17×0.8
Pin clip
Special nut
Starter pulley comp
Cooling fan
Flywheel comp
Wire flat
Packing
Crankcase assy
Oil seal
Diode comp
Wire clip
Dowel pin 8×14
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
Vratná pružina plynu
Rameno regulátoru
Šroub ramena regulátoru
Matice M6
Pružina regulátoru
Kryt ramene hřídele
Podložka 8,2 × 17 × 0,8
Pojistka čepu
Speciální matice
Protikus startéru
Chladicí ventilátor
Setrvačník
Plochý drát
Těsnění
Sestava klikové skříně
Olejové těsnění
Relé olejového čidla
Pojistka
Čep 8 × 14
2 Radiální kuličkové ložisko 6207/C3
77 Case cover packing
78 Oil level switch assy
1 Těsnění klikové skříně
1 Olejové čidlo
79 Radial ball bearing 6202/P6
2 Radiální kuličkové ložisko 6202/P6
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
1
1
1
1
1
1
3
3
1
1
1
1
1
Camshaft comp
Balance gear
Key
Crankshaft comp
Washer
Governor weight holder
Governor weight
Governor weight pin
Governor shaft
Governor shaft clip
Governor slider
Head comp
Crankcase cover
Vačková hřídel
Závaží regulátoru
Klín
Kliková hřídel
Podložka
Držák závaží regulátoru
Závaží regulátoru
Čep závaží regulátoru
Hřídel regulátoru
Pojistka hřídele regulátoru
Jezdec regulátoru
Hlava válce
Kryt klikové skříně
ST188F-59
ST188F-65
ST188F-66
ST188F-71
8896112S
ST188F-75
8896112-E77
ST188F-78
ST188F-80
ST188F-81
ST188F-82
8896112Y
ST188F-84-90
76 Radial ball bearing 6207/C3
ST188F-55
ST188F-56
550003
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
69
70
71
72
73
74
75
ST188F-92
EGM 55 AVR-1E (8896115)
Was this manual useful for you? yes no
Thank you for your participation!

* Your assessment is very important for improving the work of artificial intelligence, which forms the content of this project

Download PDF

advertising