Advertisement
Advertisement
Gebruikshandleiding
1
Dank u voor de aanschaf van de GoXtreme WiFi actiecamera. Lees alvorens dit product in gebruik te nemen deze gebruikshandleiding zorgvuldig door om het gebruik te optimaliseren en de levensduur van het product te verlengen.
Overzicht en Bedieningsknoppen
1. Sluiterknop
2. LCD scherm
3. Aan-Uit en Modus knop
4. Lens
5. Wi-Fi schakelaar en statuslampje
(rood)
6. Microfoon
7. LED lampje
8. Micro HDMI poort
9. Micro USB poort
10. Micro SD kaartsleuf
11. Reset knop
2
LCD Scherm Illustraties
Zet de GoXtreme WiFi aan. Het LCD scherm zal de volgende status en instellingen tonen:
1. Camera modus
2. Video-opname modus (standaardinstelling)
3. Wi-Fi pictogram (weergegeven indien ingeschakeld)
4. TF kaart pictogram (weergegeven indien ingeschakeld)
5. Resolutie pictogram:
In de camera modus staat HI voor 8 Mega Pixels (3264x2448), en in de video-opname modus staat deze instelling voor FHD
(1920x1080,30fps);
In de camera modus staat LO voor 5 Mega Pixels (2592x1944), en in de video-opname modus staat deze voor 720P (1280x720,30fps);
HILO wordt alleen weergegeven in de video-opname modus en staat voor 720P (1280x720,60fps).
6. Mute (stilte) modus, weergegeven indien ingeschakeld. In de standaardinstellingen in deze functie uitgeschakeld.
7. Teller, weergave tot 999.
8. Timer, toont uren en minuten.
3
9. Batterij pictogram: huidig batterij-niveau van de camera.
Opmerking: de bovenstaande pictogrammen kunnen variëren conform de status van de GoXtreme WiFi.
Werkmodus Flow Chart
Nadat u de GoXtreme WiFi heeft ingeschakeld kunt u op de
Aan-Uit/Modus knop drukken om de volgende modi te gaan.
Video modus (1080P default) Video modus (720P, 30fps) Video modus (720P, 60fps)
Camera modus (8MP) Camera modus (5MP)
Druk in de videomodus op de sluiterknop om een videoopname te starten. Het LED-lampje zal flitsen. Druk nogmaals op de sluiterknop om de opname te stoppen. Druk in de camera modus op de sluiterknop om een foto te maken.
Uw GoXtreme WiFi Gebruiken
Wanneer u de GoXtreme WiFi de eerste keer gebruikt:
1. Voer een micro SD of micro SDHC kaart in, zoals op de afbeeling is weergegeven.
4
Een geheugenkaart van Klasse 4 of hoger wordt aanbevolen.
Schakel het apparaat uit voordat u een kaart invoert of verwijdert.
2. De batterij opladen. Het apparaat gebruikt een ingebouwde heroplaadbare batterij. Wanneer het apparaat is uitgeschakeld, kunt u het via de USB kabel met de PC verbinden om de batterij op te laden. Gedurende het opladen zal het status-indicator lampje
(blauw) branden. Wanneer de batterij volledig is opgeladen zal het lampje uitgaan.
Opmerking: Wanneer het apparaat is ingechakeld, zal deze niet opladen wanneer u het met de PC verbindt.
In- en Uitschakelen
1. Inschakelen: druk op knop en houd deze ongeveer 3 seconden ingedrukt. Het LCD scherm toont “ON” en een geluidssignaal zal klinken.
5
2. Uitschakelen: druk op knop en houd deze ongeveer 3 seconden ingedrukt. Het LCD scherm toont “ON” en een geluidssignaal zal klinken.
Opmerking: Wanneer het apparaat gedurende 5 minuten niet gebruikt wordt, zal het automatisch uitschakelen.
In Gebruik Nemen
Standaardinstelling: Nadat u de GoXtreme WiFi inschakelt, zijn de standaardinstellingen als hieronder aangegeven:
Video-opname modus pictogram
HI
Video-resolutie
Opname-tijd
TF kaart pictogram
Batterij-niveau
Het apparaat bevindt zich in de video-opname modus.
FHD: 1080p@30fps
Staat voor 0 uur en 00 minuten.
Weergegeven indien een TF kaart is ingevoerd.
Anders niet weergeven.
De batterij is volledig opgeladen
6
Mute (stilte) pictogram
Het apparaat bevindt zich in de stilte-modus. Er zullen geen geluidsignalen klinken wanneer u op de knoppen drukt. Wordt alleen weergegeven indien de stilte-modus is geactiveerd.
Wi-Fi pictogram
Weergegeven indien geactiveerd
De GoXtreme WiFi biedt verschillende opname-modi. Druk herhaaldelijk op de Aan-Uit/Modus knop om tussen de volgende modi te schakelen:
Video
Foto
Doorlopend foto's maken
Zelfontspanner
HI staat voor FHD (1920x1080,30 fps) video
Lo staat voor 720P (1280x720,30 fps) video
HILO staat voor 720P (1280x720,60 fps) video
HI staat voor 8M (3264 x 2448) resolutie
Lo staat voor 5M (2592 x 1944) resolutie
Het apparaat ondersteunt het maken van 3 foto's doorlopend na elkaar. (uitsluitend via APP)
In de zelfontspanner modus kunt u kiezen voor 0 sec, 2 sec of 10 sec (uitsluitend via APP)
1.
Video
Om een video op te nemen controleert u eerst of het apparaat zich in de video-modus bevindt. Indien het pictogram niet op het scherm wordt weergegeven, druk dan herhaaldelijk op de knop totdat deze verschijnt.
Beginnen met opnemen: Druk op de sluiterknop (en laat deze weer los). Het pictogram en [:] op het scherm zullen knipperen.
Tegelijkertijd zal het rode indicatorlampje flitsen, welke aangeeft dat een opname is begonnen.
Stoppen met opnemen: Druk op de sluiterknop . Het pictogram
7
en [:] op het scherm zullen niet langer knipperen. Tegelijkertijd zal ook het rode indicatorlampje ophouden met knipperen, welke aangeeft dat de opname is beëindigd.
Wanneer de geheugenkaart vol is, of de batterij leeg raakt, zal de opname automatisch stoppen. De video-opname zal automatisch
2.
worden opgeslagen voordat het apparaat uitschakelt.
Na het bereiken van een maximale video-opname tijd van
29 minuten zal de camera automatisch stoppen. De opname kan alleen handmatig worden hernieuwd.
Foto
Om een foto te maken controleert u eerst of het apparaat zich in de foto modus bevindt. Indien het pictogram niet op het scherm wordt weergegeven, druk dan herhaaldelijk op de knop totdat deze verschijnt.
Druk op de sluiterknop (en laat deze weer los). Een geluidsignaal zal klinken en het rode indicatorlampje zal flitsen, welke aangeeft dat een foto is genomen. (Indien u meer dan 999 foto's maakt, zal de teller slechts 999 aangeven)
3. Wi-Fi in- en uitschakelen
De Wi-Fi is standaard uitgeschakeld. Druk op de Wi-Fi knop aan de zijkant van het apparaat om deze in te schakelen. Wanneer er wordt begonnen verbinding te maken met ee Wi-Fi netwerk zal het
8
indicator-lampje knipperen. Wanneer er een verbinding met een
Wi-Fi netwerk is gemaakt, zal het lampje blijven branden en zal het
Wi-Fi pictogram om het LCD scherm verschijnen. (Indien er na 30 seconden geen verbinding is gemaakt, zal de Wi-Fi automatisch worden uitgeschakeld om batterijvermogen te besparen.)
4. Mute (Stilte) modus in- en uitschakelen
Geluidssignalen zijn standaard ingeschakeld. Om de Stilte modus te activeren houdt u, in de Video of Foto modus, de sluiterknop ingedrukt totdat het Mute pictogram op het LCD scherm verschijnt.
Houd de sluiterknop nogmaals ingedrukt om de Stilte modus te erlaten.
Wi-Fi is standaard uitgeschakeld.
5. Met HDTV verbinden
Wanneer Wi-Fi wordt geactiveerd, zal het Wi-Fi pictogram op het LCD scherm verscijnen.
5.1 Verbind het apparaat met HDTV via de HDMI kabel (optioneel)
Wanneer u afbeeldingen en audio met een HDTV wilt verbinden om deze af te spelen, steekt u het Com uiteinde van de HDMI kabel in de camera en het andere uiteinde (output) in de HD input van de HDTV,
9
zoals hieronder aangegeven:
Opmerking: Stop video-opnames, afspelen en
WiFi-verbindingen op het appraat, alvorens de HDMI kabel te vebinden of te verwijderen.
5.2 Wanneer de HDTV is verbonden, wordt de afspeel-modus geactiveerd. De weergave op het LCD scherm is als hieronder weergegeven:
1 2
3
S/N Pictogram
1 Afspeel-modus
Beschrijving
Het apparaat bevindt zich in de afspeel-modus.
2 Bestandsnummer Er zijn 31 bestanden en u bekijkt nu de negentiende.
3 Video pictogram Het bestand is een video.
Druk in de afspeel-modus op de Aan-Uit knop om tussen video's en foto's te wisselen. Indien er meerdere foto's of video's zijn, kunt u met de Wi-Fi knop een foto of video selecteren. Wanneer u een video heeft geselecteerd, drukt u op de sluiterknop om deze af te spelen. Druk nogmaals op de sluiterknop om de video te stoppen.
Wanneer u in de afspeel-modus de sluiterknop ingedrukt houdt, zal een scherm verschijnen met de vraag of u het bestand wilt verwijderen of wilt formatteren. Druk op de Wi-Fi knop om te kiezen tussen verwijderen of formatteren, druk vervolgens op de
10
Aan-Uit knop om “Ja” of “Nee” te kiezen en druk hierna op de sluiterknop om u keuze te bevestigen en het scherm te verlaten.
6. Met de PC verbinden
6.1 Schakel het apparaat in en verbind het via de bijgevoegde
USB-kabel met een USB-poort van de PC. Het apparaat zal naar de U-disk modus gaan en het LCD scherm zal het onderstaande beeld tonen:
Nu kunt u de foto's en video's die met het apparaat zijn gemaakt op uw PC bekijken.
Opmerking: Nadat het apparaat naar de U-disk modus gaat, zal uw computer twee verwisselbare harde schijven tonen in het Windows programma “Mijn Computer”. Een is de geheugenkaart, waarop zich alle foto's en video's bevinden.
Op de andere harde schijf staat systeembestandsinformatie, inclusief een bestand genaamd SSID_PW.CFG. Dit bestand bevat het AP ID van het apparaat en het wachtwoord voor AP login. Gebruikers kunnen deze informatie bekijken, maar niet
11
wijzigen, verwijderen of formatteren.
6.2 Druk in de U-disk modus (PCU modus), op de sluiterknop om naar de web cam modus (PCC modus) te gaan. Het LCD scherm zal het onderstaande beeld tonen:
Nu kunt u via een applicatie de webcam starten. Druk nogmaals op de sluiterknop om terug te keren naar de U-disk modus (PCU modus).
Opmerking: Er is geen driver-software nodig voor de web cam modus (PCC modus) in Windows XP (SP3) of hoger.
APP (ondersteunt Android en iOS)
1. De APP installeren
1.1 Zoek in Google Play (voor Android OS) naar ”SYMAGIX”, of scan de
QR code van de verpakking om de APP te vinden en volg de instructies om deze te installeren.
1.2 Zoek in APP Store (voor iOS) naar”SYMAGIX”, of scan de QR code
van de verpakking om de APP te vinden en volg de instructies om deze te installeren.
2. Android APP
2.1 Installeer SYMAGIX APP (verkrijgbaar via uw leverancier of via
12
internet) op uw Android telefoon of tablet. Wanneer de installatie is voltooid zal het pictogram op het LCD verschijnen.
2.2 Voer de geheugenkaart in en schakel het apparaat in. Druk hierna op de Wi-Fi knop om het te activeren. Het Wi-Fi pictogram is nu op het
LCD scherm te zien.
2.3 Schakel Wi-Fi ondersteuning aan op uw Android telefoon of tablet en zoek het Wi-Fi netwerk “GoXtreme WiFi” van uw camera. Maak verbinding met uw camera, totdat de melding “Verbinding succesvol” op het scherm verschijnt.
Opmerking: Wanneer u voor de eerste keer verbinding met uw camera maakt dient u het wachtwoord “1234567890” in te voeren.
Nadat er eenmaal succesvol verbinding is gemaakt, zal het apparaat niet meer om het wachtwoord vragen.
2.4 Klik op het pictogram in de APP lijst van uw Android telefoon of tablet om het te openen. U kunt nu de beelden van uw camera op uw telefoon of tablet bekijken en er mee aan de slag. De bedienings-interface wordt hieronder weergegeven.
1. Video resolutie
2. Witbalans
3. Setup (ga naar het setup menu)
4. Ga naar Afspeel-mdous
5. Sluiterknop
6. Foto modus
7. Video modus
8. Wi-Fi signaal pictogram
9. Camera batterij pictogram
13
3. iOS APP
3.1 Installeer SYMAGIX APP (verkrijgbaar via uw leverancier of via internet) op uw iOS telefoon of tablet. Wanneer de installatie is voltooid zal het pictogram op het LCD verschijnen.
3.2 Voer de geheugenkaart in en schakel het apparaat in. Druk hierna op de Wi-Fi knop om het te activeren. Het Wi-Fi pictogram is nu op het
LCD scherm te zien.
3.3 Schakel Wi-Fi ondersteuning aan op uw iOS telefoon of tablet en zoek het Wi-Fi netwerk “GoXtreme WiFi” van uw camera. Maak verbinding met uw camera, totdat de melding “Verbinding succesvol” op het scherm verschijnt.
Opmerking: Wanneer u voor de eerste keer verbinding met uw camera maakt dient u het wachtwoord “1234567890” in te voeren.
Nadat er eenmaal succesvol verbinding is gemaakt, zal het apparaat niet meer om het wachtwoord vragen.
3.4 Klik op het pictogram in de APP lijst van uw iOS telefoon of tablet om het te openen. U kunt nu de beelden van uw camera op uw telefoon of tablet bekijken en er mee aan de slag. De bedienings-interface wordt hieronder weergegeven.
14
1. Camera batterij pictogram
2. Video resolutie
3. Witbalans
4. Setup (Ga naar setup menu)
5. Ga naar Afspeel-modus
6. Sluiterknop
7. Foto modus
8. Video modus
Opmerking:
1. Een geheugenkaart is nodig om een foto te maken, video op te nemen of bestanden te downloaden wanneer verbinding is gemaakt met de terminal.
2. De Wi-Fi indicator zal aan blijven wanneer de camera met de terminal is verbonden.
VERKLARING VAN OVEREENSTEMMING
Easypix verklaart hierbij dat het product GoXtreme WiFi in overeenstemming is met alle essentiële vereisten van Richtlijn 1999/5/EG. De conformiteitsverklaring kan hier worden gedownload:: http://www.easypix.info/download/pdf/doc_goxtreme_wifi.pdf
Voor technische assistentie kunt u terecht op onze ondersteuningspagina op www.easypix.eu.
Uitsluitend EU
15
Advertisement