B9.1ut
Zoom B9.1ut basový efekt je kombináciou najpokročilejšej techniky audio „engine“ s príjemným teplom klasických 12AU7 elektróniek, ktoré dokážu vyprodukovať najbohatšie tóny ktoré si viete predstaviť. Jeho ultra rýchly ZFX­3 procesor predstavuje celosvetovo najznámejší zosilňovač, kabinety a efekty sú modelované zo ohromujúcou presnosťou. Pre vycibrených basistov predstavuje B9.1ut pôsobivé a silné riešenie vytvárania bohatých, čitateľných basových tónov. Akcelerátor spolu s 12AU7 elektrónkou
Kombinácia surovej spracovanej sily ZFX­3 s 12AU7 elektrónkovým akcelerátorom produkuje najbohatšie harmonické a organické tóny. Zmenou MIX nastavení, môžete zosúladiť znelé charakteristiky 12AU7 elektrónky a markantný jasnosť ZFX­3 tak aby saturácia bola prirodzená a čitateľná.
Pokročilé ZFX­3 Audio Engine
Vynikajúci výkon B9.1ut je spôsobený ultra rýchlim, 32­bitovým ZFX­3 enginom. Tento prepracovaný procesor znamená, že každý jemný rozdiel vášho hrania je podaný podľa vašich predstáv, pretože sila tohto procesora reprodukuje každý možný model zosilňovača a efektu s pravou jasnosťou.
96 kHz samplovanie ponúka vysoké rozlíšenie pre zvukovú čitateľnosť (SONIC ACCURACY)
Prostredníctvom vysokého rozlíšenia, 96Hz samplovacieho spracovania z 24­bit A­do­D a D­do­A konverzie, je B9.1ut konkurenciou najlepších zariadení, ktoré obsahujú štúdiá. Moderné „pitch“, „timbre“ a rozsahy dynamiky tvorené modernými basovými štýlmi sú zvládané bez degradácie, zabezpečujúc čistý a transparentný zvuk.
Svet basovej gitary vám leží pri nohách
S svetovo najznámejšími basovými zosilňovačmi a stomp boxami, vlastníte celé „spodné budenie“ a zvukovú transparentnosť klasikov! Od Ampeg, Fender a Marshall, rovnako ako novšie modely ako Hartke, SWR a Aguliar­ celý svet basových tónov vám ponúka B9.1ut.
Vytvorte perfektný basový tón pre každú príležitosť
Simulátor kabinetov v B9.1ut riadi charakteristiku spodných frekvencií a zuvukového (sonic) správania vintage a moderných basových reproduktorových kabinetov. To vám dáva možnosť plnej miery dynamiky basy, ktorú môžete dostať z veľkých kabinetov, dokonca aj keď hráte cez sluchátka, štúdiové monitory, alebo keď používate malé zosilňovače. Vypnite simulátor kabinetov a navrátite tak priamy zvuk zosilňovača. Panelový 6­pásmový semi­parametrický equalizér
Zabudovaný equalizér vám poskytuje flexibilitu tónov a kontrolu na úrovni štúdiových zariadení. Centrovanie frekvencií môže byť nastavené pre každé pásmo, pričom krivka EQ môže byť nastavená na zaťaženie (narrow / wide), sklon, horná a dolná priepusť. Potenciometre sú jednoduchým prostriedkom adjustácie eqalizéru.
112 efektov špeciálne pre basy
B9.1ut je mnohostranná kolekcia 112 efektov aranžovaných v 10 moduloch. Sú nastavené špeciálne pre potreby basy. Výber efektov ponúka lmiter, kompresor pre kontrolu úrovní a rovnakosti, auto­wah a resonančný filter, oktáver, defret pre simuláciu bezpražcovej basy, detune pre chorusové efekty a mnoho iných užitočných efektov. Sú tu vysoko kvalitné typy štúdiových efektov ako delay s možnosťou oneskorením až 5000ms, vintage páskové echo, stereo chorus, flanger, phaser, pitch shifter a mnoho iných. Umiestnenie modulu môže byť taktiež určené pre pre­amp sekciu pre ešte väčšiu kreativitu.
Mnohostranný basový syntetizér pre väršiu flexibilitu
S takýmto panelovým syntetizérom B9.1ut ponúka moderné, editovatelné syntetizorové zvuky. Syntetizer ponúka možnosť troch kriviek nastavenia: pilovité, štvorcové a PWM. 4­hlasový syntetizer vytvára bohatý a hlboký harmonický zvuk. Môžete použiť taktiež pedály pre ovládanie pedálového syntetizora. Presety 80 umelcov pre stejdž aj štúdio
Okrem stomp­box modelov B9.1ut pnúka basové zvukové nastavenia umelcov hlavných smerov Rocku, Jazzu alebo Funku. Mnohý napríklad ako JD DeSerivo (Black Label Society) alebo Erik Struthers (Aaron Neville) majú špeciálne presety. Pričom môžete ukladať aj svoje vlastné programy na kapacitu ďalších 80 patchov.
Z­pedál ponúka nové možnosti
Tento zabudovaný pedál ponúka novú možnosť nastavenia parametrov ovládaním Hore­dolu, rovnako tak do strán. Znamená to, že jedným pohybom môžete ovládať jeden parameter a druhým zas iný pomocou jedného pedálu.
Looping funkcia až do 5,4 sekundy
S funkciou looping vám B9.1ut umožní nahrať basovú linku a vytvoriť novú úroveň cez loop. Môžete predabovať niekoľko formulácií v reálnom čase, alebo hrať sólo s loop nahrávkou v pozadí.
Pokročilý užívateľské rozhranie optimalizované pre pódiové hranie
Funkčne je vytvorený ako tradičný zosilňovač. Preamp sekcia na B9.1ut vám umožní manipulovať s Gain úrovňou a 6­pásmovým EQ nastaveniami priamo pri hraní. Nožné prepínače sú vysiko flexibilné a môžu byť priradený ku zmenám na patchoch, bankách, dokážu zapínať alebo vypínať moduly, delay, prepínanie, bypass / mute ovládač, tap tempo vstup a viacero iných.
Svetovo najrýchlejšia zmena Pathcu: 7 ms
S takouto najrýchlejšou zmenou Patchu B9.1ut eliminuje výpadok keď prepínate Pathce. Či už meníte patch počas sóla na začiatku či na konci, B9.1ut s rýchlosťou 0,007 sekundy zabezpečí výkon bez výpadku. Zabudovaná auto­chromatická ladička tiež poskytuje viacstrunové basy
Autochromatická ladička môže byť vyvolaná behom okamihu. Svetlý LED indikátor umožňuje ladičke čitateľnosť aj v tmavých priestoroch. Miera kalibrácie je 453 na 445 Hz s možnosťou tichého ladenia vhodného pre predstavenia.
Zoom noise redukcia (ZNR) na panele
Zabudovaný obvod ZNR poskytuje optimalizované predstavenie pre basu. Pri minimalizovaní nejakej modifikácie originálneho zvuku, ZNR odstraňuje nežiadané šumy. Dokonca chvosty dlhých suisain tónov vyznejú nádherne s prirodzeným uvolnením, ktoré je ultra­tiché. Nízky šum: 120dB S/N pomer a ­100dB spodná hranica šumu. Špecifikácie ako napríklad pomer signálu ku šumu (Signal to Noise = S/N) 120dB a dno šumu ­100dB demonštruje neprekonanú úroveň predstavenia. Šum v pozadí je vecou minulosti.
Pevné kovové vyhotovenie a pevný kryt
Pevný kovový spodok vás ubezpečuje, že táto jednotka ustojí aj drsné podmienky na pódiu, ceste či štúdiu. Jednotlivé spínače a potenciometre sú nie len elegantné ale aj trvácne.
DI funkcia s Stereo XLR konektormi
B9.1ut má zabudovaný set stereo XLR výstupy, čo vám umožní vytvoriť rovnovážnu signálovú cestu pre čistý zvuk. Choďte priamo na mix konzolu alebo PA systém bez ďalšieho potrebného zariadenia. Výhodný pre/post prepínač vám umožní používať efekty z hlavného výstupu bez prechodu cez A/D konverter počas používania XLR výstupu.
USB audio rozhranie
USB port na B9.1ut poskytuje audio schopnosť rozhrania pre nahrávanie do digitálneho audio softvéru. Pre využitie zvuku B9.1ut pri počítačovom nahrávaní stačí jednoducho napojiť jednotku cez USB do počítača. B9.1ut prichádza zabalená spolu s CUBASE LE 4, takže môžete rovno začať tvoriť muziku. Pretože playback zo softvéru môže byť monitorovaný na B9.1ut samom, môžete nahrávať bez latencie.
Podporované OS: WIN XP / VISTA / Mac OS X 10.4 alebo neskôršie verzie
Aux In jack­konektor prispôsobuje externé zdroje
Externé zdroje ako CD alebo MP3 prehrávače môžu byť napojené na AUX vstup pre použitie ako pozadia pri džemovaní. Taktiež môžete použiť konektory ako stereo linku vstupu pre USB audio rozhranie.
Externá SEND / RETURN slučka
Kompaktný vbudovaný efekt alebo iné zariadenie môže byť napojené na externú slučku a použité ako časť patchu. Send / return úrovne sú rovnako ako On/off stav uložené ako časť patchu. Z B9.1ut môžete nájsť nové možnosti používania vašich obľúbených efektov a obohatiť tak vašu kreativitu.
Midi rozhranie na panely
Schopnosť vymeniť MIDI správy z iných zariadení otvára mnohé možnosti bohatého predstavenia a manažmentú dát. Prehodte patche v spolupráci MIDI aktivovanom PA, alebo použite jednotku ako ovládač pre externé MIDI zariadenia. Zapojením B9.1ut cez jeho MIDI rozhranie do počítača vám umožní editorský a knižničný softwér pre dáta uložených patchov.
Download PDF
Similar pages
ARC220 SK manual - dia
DV2 USB - Amazon Web Services