Software-update. Simrad A2004
تبلیغات
تبلیغات
Ú
Notitie:
Het wordt ten zeerste aanbevolen een reservekopie te maken als het systeem wordt geïnstalleerd en geconfigureerd.
Back-up en herstel verlopen via de optie aangesloten.
Bestanden
als er een memory stick op de USB-poort aan de achterzijde van de unit wordt De unit selecteert automatisch de optie importeren of exporteren, afhankelijk van het geselecteerde bestandstype.
USB
Software-update
De A2004 beschikt over een USB-poort achterop. Deze poort kunt u voor software-updates gebruiken.
U kunt software-updates uitvoeren voor de eenheid en voor de NMEA 2000-sensoren die op het netwerk van A2004 zijn aangesloten.
De softwareversie van de unit kunt u controleren via het dialoogvenster Info. De softwareversie voor aangesloten NMEA 2000-sensoren is beschikbaar in de Apparatenlijst.
1.
2.
3.
4.
5.
Download de nieuwste software van onze website: www.navico.com/commercial en sla deze op een USB-apparaat op Sluit het USB-apparaat aan op de A2004 Start Windows Verkenner en selecteer het updatebestand op het USB-apparaat Start de update vanuit het dialoogvenster met bestandsgegevens Verwijder het USB-apparaat als de update is voltooid
Onderhoud | A2004 Gebruikershandleiding 73
دانلود
تبلیغات