Українська. Philips AVENT SCF332

Add to My manuals
152 Pages

advertisement

Українська. Philips AVENT SCF332 | Manualzz

УКРАЇНСЬКА 139

Вступ

Вітаємо Вас із покупкою та ласкаво просимо до клубу Philips AVENT! Щоб у повній мірі скористатися підтримкою, яку пропонує Philips AVENT, зареєструйте свій виріб на веб-сайті www.philips.com/welcome .

Молоковідсмоктувач Philips AVENT має унікальний дизайн, який дозволяє вибрати зручніше положення під час зціджування. М’яку масажну насадку* спеціально розроблено для відчуття м’якості та тепла. Вона повторює смоктальні рухи дитини, легко та зручно забезпечуючи швидкий відтік молока. Молоковідсмоктувач починає працювати в лагідному режимі, який стимулює потік молока. Потім можна вибрати один із трьох режимів всмоктування залежно від зручності. Молоковідсмоктувач легко збирати та використовувати, а всі деталі, які контактують із грудним молоком, можна мити в посудомийній машині.

Лікарі стверджують, що грудне молоко найкорисніше для дитини протягом першого року життя та у поєднанні з твердою їжею після 6 місяців. Грудне молоко задовольняє усі потреби

Вашої дитини і містить антитіла, які захищають її від інфекцій та алергії.

Завдяки молоковідсмоктувачу годувати дитину грудним молоком можна довше.

Молоко можна зціджувати та зберігати, щоб дитина могла продовжувати харчуватися ним, навіть якщо Ви не маєте змоги нагодувати її самостійно. Оскільки молоковідсмоктувач зручний і компактний, його можна взяти зі собою будь-куди та зціджувати молоко відповідно до власних потреб і для підтримання лактації.

*Насадку, що входить у комплект цього молоковідсмоктувача, спеціально розроблено для зручного використання більшістю матерів. Однак, у разі потреби насадку для більших сосків можна придбати окремо.

Загальний опис (Мал. 1)

1 Блок двигуна із силіконовою трубкою і ковпаком*

2 Силіконова мембрана*

3 Корпус відсмоктувача*

4 Масажна насадка*

5 Кришка*

6 Відсік для батарей (лише SCF332)

7 Кнопка “увімк./вимк.”

8 Кнопка стимулювання

9 Кнопка слабкого всмоктування

10 Кнопка помірного всмоктування

11 Кнопка сильного всмоктування

12 Адаптер

13 Білий клапан*

14 Пляшечка для природного годування Philips AVENT*

15 Ковпачок*

16 Кільце з отвором для соски*

17 Соска*

18 Ущільнюючий диск*

*Примітка. Модель SCF334 постачається із двома штуками позначених деталей, крім блока двигуна.

140 УКРАЇНСЬКА

Важлива інформація

Перед тим як використовувати молоковідсмоктувач, уважно прочитайте цей посібник користувача та зберігайте його для майбутньої довідки.

Небезпечно

- Зберігайте блок двигуна та адаптер сухими.

- Не використовуйте молоковідсмоктувач у ванні чи душі.

- Не ставте та не зберігайте молоковідсмоктувач біля ванни чи раковини.

- Не намагайтеся витягти пристрій, який впав у воду. Негайно від’єднайте його від електромережі.

Попередження

- Від’єднуйте молоковідсмоктувач від електромережі відразу після використання.

- Цим пристроєм можуть користуватися діти віком від 8 років або більше чи особи із послабленими фізичними відчуттями або розумовими здібностями, чи без належного досвіду та знань, за умови, що користування відбувається під наглядом, їм було проведено інструктаж щодо безпечного користування пристроєм та їх було повідомлено про можливі ризики. Не дозволяйте дітям бавитися пристроєм. Не дозволяйте дітям виконувати чищення та догляд без нагляду дорослих.

- Не дозволяйте дітям чи домашнім тваринам гратися із блоком двигуна, адаптером чи аксесуарами, оскільки ці деталі можуть спричинити удушення.

- Щоразу перед використанням перевіряйте, чи молоковідсмоктувач, включаючи адаптер, не пошкоджено. Не використовуйте молоковідсмоктувач, якщо адаптер або штекер пошкоджено, якщо він не працює належним чином, має ушкодження, упав чи його було впущено у воду.

- Не використовуйте молоковідсмоктувач надворі, де використовуються аерозолі чи кисень.

- Молоковідсмоктувач не призначено для використання у середовищі займистих анестетичних засобів у поєднанні з повітрям, киснем чи закисом азоту.

- Блок двигуна молоковідсмоктувача не містить деталей, які можна ремонтувати самостійно. Не намагайтеся відкривати, обслуговувати або ремонтувати молоковідсмоктувач самостійно. Інакше гарантію на виріб буде втрачено.

УКРАЇНСЬКА 141

- Зберігайте адаптер і силіконові трубки подалі від гарячих поверхонь.

- Використовуйте лише адаптер, вказаний на пристрої.

- Не знімайте корпус відсмоктувача з грудей за наявності вакууму.

Вимкніть пристрій і пальцем нейтралізуйте вакуум між груддю та лійкою відсмоктувача, після чого зніміть молоковідсмоктувач.

- У жодному разі не використовуйте молоковідсмоктувач, якщо

Ви вагітні, оскільки зціджування молока може викликати передчасні пологи.

- У жодному разі не використовуйте молоковідсмоктувач, коли спите або дрімаєте.

- Оберігайте молоковідсмоктувач від надмірного нагрівання і прямих сонячних променів.

Увага

- Молоковідсмоктувач призначено лише для постійного індивідуального використання.

- Не залишайте молоковідсмоктувач без нагляду, коли його під’єднано до електромережі.

- У жодному разі не вставляйте та не кидайте в отвори жодних сторонніх предметів.

- Незважаючи на сумісність із відповідними Директивами щодо

ЕМС, молоковідсмоктувач може реагувати на надмірну емісію та/чи більш чутливе обладнання.

- У жодному разі не використовуйте приладдя чи деталі інших виробників, за винятком тих, які рекомендує компанія Philips AVENT. Використання такого приладдя чи деталей призведе до втрати гарантії.

- Щоразу перед використанням мийте, споліскуйте і стерилізуйте всі деталі відсмоктувача, крім блока двигуна, трубки, ковпака та адаптера.

- У жодному разі не кладіть блок двигуна чи адаптер у воду або стерилізатор, оскільки це може стати причиною непоправного пошкодження цих деталей.

- Не чистьте деталі молоковідсмоктувача антибактеріальними чи абразивними засобами для чищення.

- Не використовуйте молоковідсмоктувач, якщо силіконову мембрану пошкоджено чи розбито. Про придбання запасних частин читайте в розділі “Замовлення приладь”.

- За відсутності притоку молока не використовуйте пристрій довше, ніж протягом 5 хвилин за раз.

142 УКРАЇНСЬКА

- Якщо наявний тиск Вам не підходить або спричинює біль, вимкніть пристрій, пальцем нейтралізуйте вакуум між груддю та корпусом відсмоктувача, після чого зніміть відсмоктувач.

Електромагнітні поля (ЕМП)

Цей пристрій Philips відповідає усім чинним стандартам та правовим нормам, що стосуються впливу електромагнітних полів.

Підготовка до використання

Блок двигуна, силіконова трубка, ковпак та адаптер не потребують чищення і стерилізації, оскільки вони не контактують із грудним молоком.

Помийте та простерилізуйте всі інші деталі молоковідсмоктувача перед першим використанням, як описано в розділі “Чищення та стерилізація”. Також мийте ці деталі після використання і стерилізуйте перед використанням.

Збирання молоковідсмоктувача

Примітка: Відповідні деталі молоковідсмоктувача мають бути помиті та простерилізовані.

Перед тим як брати чисті та простерилізовані деталі, добре помийте руки.

Будьте обережні, оскільки помиті та простерилізовані деталі можуть бути ще гарячими.

Порада: Збирати молоковідсмоктувач може бути легше, коли він вологий.

1 Вставте білий клапан у корпус відсмоктувача знизу, проштовхуючи його якомога далі

(Мал. 2).

2 Прикрутіть корпус відсмоктувача до пляшечки, повертаючи його за годинниковою стрілкою, поки він надійно не зафіксується (Мал. 3).

3 Вставте силіконову мембрану в корпус відсмоктувача зверху. Потисніть її пальцями ближче до країв, щоб міцно закріпити (Мал. 4).

4 Вставте масажну насадку в лійкоподібну деталь корпуса відсмоктувача. Проштовхніть внутрішню частину масажної насадки якомога далі, добре зафіксувавши її навколо країв корпуса відсмоктувача. Притисніть між пелюстками, щоб видалити повітря, що потрапило (Мал. 5).

Примітка: Накрийте масажну насадку кришкою, щоб не забруднити молоковідсмоктувач під час підготовки до зціджування.

5 Вставте один кінець адаптера в розетку, а інший кінець – у блок двигуна (Мал. 6).

Довідковий код адаптера вказано на дні пристрою. Використовуйте з пристроєм лише вказаний адаптер.

- Для роботи від батарей (лише SCF332) поверніть дно блока двигуна в напрямку, вказаному позначками на ньому (1), та зніміть його (2). Вставте у відсік для батарей чотири нові батареї 1,5 В типу AA (або 1,2 В, якщо вони акумуляторні). Під’єднайте дно до блока двигуна (Мал. 7).

Примітка: Новий комплект батарей забезпечує до 3 годин роботи. Якщо Ви вставили батареї у відсік для батарей блока двигуна та адаптер, молоковідсмоктувач працюватиме від електромережі. Заряджання батарей у пристрої неможливе.

6 Під’єднайте силіконову трубку та ковпак до мембрани. Натисніть на ковпак до фіксації (Мал. 8).

УКРАЇНСЬКА 143

Використання молоковідсмоктувача

Коли зціджувати молоко

Якщо у Вас немає проблем із годуванням грудьми, рекомендується зачекати (якщо лікар/ лактолог не рекомендує іншого), поки не внормується притік молока та режим годування грудьми (зазвичай щонайменше 2-4 тижні після пологів).

Винятки:

- якщо Ви маєте проблеми з годуванням грудьми, регулярне зціджування може допомогти встановити та підтримувати притік молока;

- якщо Ви зціджуєте молоко для годування дитини в лікарні;

- якщо груди набрякли (болять чи опухлі), перед або між сеансами годування можна зцідити трохи молока, щоб зменшити відчуття болю та полегшити прикладання дитини до грудей;

- якщо соски подразнені чи потріскані, може виникнути потреба зціджувати молоко, поки

Ви не вилікуєтесь;

- якщо дитини немає поруч, але Ви плануєте продовжити годувати грудьми, коли вона знову буде з Вами, потрібно регулярно зціджувати молоко, щоб стимулювати лактацію.

Потрібно вибрати час для зціджування молока, наприклад перед або після першого годування дитини, вранці, коли у грудях є багато молока, або після годування, якщо дитина не висмоктала все молоко з обох грудей. Якщо Ви на роботі, можливо, потрібно буде зціджувати під час перерви.

Щоб успішно користуватись молоковідсмоктувачем, потрібен досвід. Для цього потрібно виконати кілька сеансів зціджування, але завдяки простоті збирання і використання електронного молоковідсмоктувача Philips AVENT Ви швидко звикнете до нього.

Поради

- Перед першим використанням молоковідсмоктувача ознайомтеся із ним і принципами його використання.

- Вибирайте час, коли Ви нікуди не поспішаєте і Вас ніхто не відволікатиме.

- Споглядання фотографії дитини сприяє відтоку молока.

- Тепло також сприяє відтоку молока: зціджуйте після ванни чи душу або перед початком зціджування покладіть на груди теплу тканину чи термопідкладку Philips AVENT на кілька хвилин.

- Зціджувати може бути легше, коли дитина відсмоктує молоко з іншої груді, або відразу після годування.

- Якщо зціджування стає болісним, припиніть цей процес і зверніться до лактолога чи лікаря.

Використання молоковідсмоктувача

1 Добре помийте руки. Груди також мають бути чистими.

2 Сядьте зручно у крісло (під спину можна підкласти подушку). Поруч має бути склянка з водою.

3 Прикладіть зібраний корпус відсмоктувача до груді. Сосок має бути вирівняно по центру для забезпечення герметичності масажною насадкою.

SCF334: Подвійний електронний молоковідсмоктувач дозволяє одночасно зціджувати молоко з обох грудей. Однак, пристрій можна також використовувати для зціджування молока з однієї груді таким самим чином.

4 Натисніть кнопку “увімк./вимк.” (Мал. 9)

, Молоковідсмоктувач автоматично почне роботу в режимі стимулювання, і засвітиться кнопка “увімк./вимк.” та кнопка стимулювання.

, Ви почнете відчувати всмоктування.

144 УКРАЇНСЬКА

5 Коли молоко почне текти, можна сповільнити ритм роботи, натиснувши кнопку найслабшого всмоктування (Мал. 10).

, Ця кнопка засвітиться замість кнопки стимулювання.

Примітка: Не хвилюйтесь, якщо молоко не потече одразу. Розслабтесь і продовжуйте зціджування. Під час перших разів використання молоковідсмоктувача, можливо, потрібно буде скористатися режимом сильнішого всмоктування, щоб молоко потекло.

6 Залежно від зручності може виникнути потреба скористатися режимом сильнішого всмоктування. Повернутися до режиму слабшого всмоктування або вимкнути молоковідсмоктувач у зручний для Вас час можна за допомогою відповідної кнопки (Мал. 11).

Примітка: Не потрібно використовувати всі режими всмоктування. Використовуйте лише зручні для Вас режими.

Перед тим як знімати корпус відсмоктувача з грудей, вимикайте молоковідсмоктувач.

У разі відсутності притоку молока не використовуйте пристрій довше, ніж протягом

5 хвилин за раз. Спробуйте зцідити молоко пізніше. Якщо під час зціджування Ви відчуватимете сильний біль або дискомфорт, припиніть використання молоковідсмоктувача і зверніться до лактолога.

7 Зазвичай для зціджування 60-125 мл грудного молока з однієї груді потрібно 10 хвилин.

Проте, це лише орієнтовне значення, яке індивідуальне для кожної особи.

Примітка: Якщо Ви регулярно зціджуєте більше, ніж 125 мл молока за сеанс, для запобігання переповненню і витіканню можна скористатися пляшечкою Philips AVENT ємністю 260 мл.

8 Після зціджування вимкніть молоковідсмоктувач та акуратно зніміть корпус відсмоктувача з груді.

9 Відкрутіть пляшечку з корпуса відсмоктувача для годування або зберігання. Помийте інші деталі молоковідсмоктувача, які використовувалися, дотримуючись інструкцій у розділі “Чищення та стерилізація”.

10 Від’єднайте блок двигуна від електромережі. Для зручного зберігання намотайте силіконову трубку на блок двигуна та закріпіть на ній ковпак (Мал. 12).

Після використання

Зберігання грудного молока

Зберігайте лише грудне молоко, зціджене стерильним відсмоктувачем.

Грудне молоко можна зберігати до 48 годин у холодильнику (не на дверцятах). Зціджене молоко слід одразу поставити в холодильник. Якщо Ви зберігаєте молоко в холодильнику, щоб потім до нього долити молоко, зціджене пізніше, доливайте лише молоко, зціджене у простерилізовану пляшечку чи контейнер для грудного молока.

Грудне молоко можна зберігати до трьох місяців у морозильній камері в простерилізованій пляшечці з простерилізованими кільцем з отвором для соски та ущільнюючим диском.

На пляшечці слід чітко вказати дату та час зціджування і спочатку використовувати молоко, зціджене раніше.

Якщо Ви плануєте використати зціджене грудне молоко впродовж 48 годин, його можна зберігати в холодильнику в зібраній пляшечці Philips AVENT. Щоб зібрати пляшечку, виконайте подані нижче кроки.

УКРАЇНСЬКА 145

1 Відкрутіть пляшечку та зніміть її з корпуса відсмоктувача.

2 Встановіть на пляшечку простерилізовані соску та кільце з отвором для соски, дотримуючись окремих інструкцій, що додаються до пляшечки. Встановіть на соску ковпачок від пляшечки.

3 Крім того, можна вставити простерилізований ущільнюючий диск у простерилізоване кільце з отвором для соски та прикрутити до пляшечки.

Що потрібно робити

- Зціджене молоко слід одразу ставити в холодильник або морозильну камеру.

- Зберігайте лише молоко, зціджене простерилізованим молоковідсмоктувачем у простерилізовані пляшечки.

Чого не можна робити

- У жодному разі не заморожуйте розморожене грудне молоко.

- У жодному разі не додавайте свіже грудне молоко до замороженого.

Годування дитини зцідженим молоком

Годувати дитину грудним молоком можна з пляшечок і чашок для зберігання Philips AVENT.

1 У разі використання замороженого грудного молока перед тим як підігрівати його, дайте йому повністю розморозитися.

Примітка: Якщо виникає нагальна потреба, розморозити молоко можна в мисці з гарячою водою.

2 Підігрійте пляшечку або чашку для зберігання із розмороженим чи охолодженим грудним молоком у мисці з гарячою водою або в пристрої для підігрівання пляшечок.

3 Зніміть кільце з отвором для соски та ущільнюючий диск із пляшечки або кришку з чашки для зберігання.

4 У разі використання чашки для зберігання прикрутіть до неї кільце адаптера.

5 Прикрутіть до пляшечки або чашки для зберігання із кільцем адаптера простерилізоване кільце з отвором для соски з простерилізованою соскою.

Що потрібно робити

- Перш ніж годувати дитину, перевіряйте температуру молока.

- Виливайте молоко, що залишилося після годування дитини.

Чого не можна робити

- У жодному разі не підігрівайте грудне молоко в мікрохвильовій печі, оскільки воно може підігрітися нерівномірно, через що місцями буде гарячим. Крім того, можуть зруйнуватися поживні речовини.

Чищення та стерилізація

Блок двигуна, силіконова трубка, ковпак та адаптер не потребують чищення і стерилізації, оскільки вони не контактують із грудним молоком.

Помийте та простерилізуйте всі інші деталі молоковідсмоктувача перед першим використанням. Також мийте ці деталі після використання і стерилізуйте перед використанням.

Небезпечно: У жодному разі не кладіть блок двигуна чи адаптер у воду або стерилізатор.

146 УКРАЇНСЬКА

1 Розберіть молоковідсмоктувач повністю. Також зніміть білий клапан.

Будьте обережні, коли знімаєте та миєте білий клапан. У разі його пошкодження молоковідсмоктувач не працюватиме належним чином. Щоб зняти білий клапан, легко потягніть за ребристе вушко збоку.

2 Помийте всі деталі, крім блока двигуна, силіконової трубки, ковпака та адаптера, в посудомийній машині (лише на верхній полиці) або в гарячій воді з легким миючим засобом і добре сполосніть їх.

Чистьте клапан, легко протираючи його пальцями в теплій воді з миючим засобом.

Не вставляйте жодних предметів, оскільки це може спричинити пошкодження.

3 Простерилізуйте помиті деталі молоковідсмоктувача в паровому стерилізаторі Philips

AVENT або прокип’ятіть їх у воді упродовж 5 хвилин.

У жодному разі не кладіть блок двигуна чи адаптер у воду або стерилізатор.

Якщо потрібно, блок двигуна можна витерти м’якою вологою ганчіркою.

Зберігання

Зберігайте молоковідсмоктувач подалі від прямих сонячних променів, оскільки їх вплив може спричинити втрату кольору.

1 Зберігайте молоковідсмоктувач і його деталі в безпечному та сухому місці.

Сумісність

Електронний молоковідсмоктувач Philips AVENT сумісний із пляшечками лінійки Philips AVENT.

У разі використання класичної пляшечки з подвійною системою проти кольок компанії спочатку встановлюйте на неї кільце, а потім під’єднуйте її до молоковідсмоктувача. У разі використання іншої пляшечки Philips AVENT використовуйте соску того самого типу, з якою вона постачається. Інформацію про збирання соски та загальні вказівки щодо чищення читайте в посібнику користувача, що додається до пляшечки. Цю інформацію можна також знайти на веб-сайті www.philips.com/support .

Заміна

Батареї

Заміняйте звичайні батареї молоковідсмоктувача (лише SCF332) лише чотирма батареями

1,5 В типу AA (або 1,2 В, якщо вони акумуляторні).

Інструкції щодо заміни батарей читайте в розділі “Підготовка до використання”.

Замовлення приладь

Щоб придбати приладдя чи запасні частини, відвідайте веб-сайт www.shop.philips.com/ service або зверніться до дилера Philips. Можна також звернутися до Центру обслуговування клієнтів Philips у Вашій країні (контактну інформацію шукайте в гарантійному талоні).

УКРАЇНСЬКА 147

Утилізація

- Цей символ на виробі означає, що цей виріб відповідає вимогам Директиви ЄС 2012/19/EU

(Мал. 13).

- Цей символ означає, що виріб містить батареї, які відповідають вимогам Директиви ЄС

2006/66/EC і які не можна утилізувати зі звичайними побутовими відходами (Мал. 14).

- Дізнайтеся про місцеву систему розділеного збору електричних та електронних пристроїв і батарей. Дотримуйтесь місцевих норм і не утилізуйте цей виріб і батареї зі звичайними побутовими відходами. Належна утилізація старих виробів і батарей допоможе запобігти негативному впливу на навколишнє середовище та здоров’я людей.

Виймання одноразових батарей

Як вийняти одноразові батареї, див. у розділі “Підготовка до використання”, підрозділ

“Збирання молоковідсмоктувача”.

Гарантія та підтримка

Якщо Вам необхідна інформація чи підтримка, відвідайте веб-сайт www.philips.com/support чи прочитайте окремий гарантійний талон.

Усунення несправностей

У цьому розділі подано основні проблеми, які можуть виникнути під час використання пристрою. Якщо Вам не вдається вирішити проблему за допомогою інформації, поданої нижче, зверніться до Центру обслуговування клієнтів у своїй країні або відвідайте веб-сайт компанії www.philips.com/support .

Проблема

Під час використання молоковідсмоктувача відчувається біль.

Молоковідсмоктувач подряпаний.

Вирішення

Припиніть використання молоковідсмоктувача та зверніться до лактолога. Якщо зняти корпус відсмоктувача із груді важко, можливо, потрібно буде нейтралізувати вакуум, просунувши палець між груддю і масажною насадкою.

Якщо пристрій використовується регулярно, незначні подряпини є нормальним явищем. Однак, якщо якась деталь молоковідсмоктувача сильно подряпана або на ній з’явилися тріщини, припиніть користуватися пристроєм і зверніться до Центру обслуговування клієнтів компанії Philips чи відвідайте веб-сайт www.shop.philips.com/service , щоб придбати запасну частину. Не забувайте, що через використання миючих засобів, розчинів для стерилізації, води з додаванням пом’якшувачів та перепади температури на пластику за певних обставин можуть з’явитися тріщини.

Уникайте контакту пристрою з антибактеріальними чи абразивними засобами для чищення, оскільки вони можуть зіпсувати пластик.

148 УКРАЇНСЬКА

Проблема

Молоковідсмоктувач не працює, і блимає кнопка “увімк./вимк.”.

Я не відчуваю всмоктування.

Потрібно замінити силіконову трубку, але я не знаю, як її вийняти.

Вирішення

Спочатку перевірте, чи правильно зібрано молоковідсмоктувач, а також перевірте, чи не заплуталася трубка. У разі використання

SCF332 з батареями замініть батареї, дотримуючись інструкцій у розділі “Підготовка до використання”, дія 5. У разі використання

SCF334 або SCF332 із живленням від електромережі перевірте, чи використовується адаптер із комплекту пристрою. Якщо проблема виникає й надалі, зверніться до Центру обслуговування клієнтів у своїй країні.

Перевірте, чи молоковідсмоктувач зібрано належним чином відповідно до кроків у розділі “Підготовка до використання”.

Перевірте, чи силіконову трубку надійно під’єднано до блока двигуна, ковпака та мембрани.

Щоб вийняти трубку, візьміть її близько до блока двигуна та потягніть, повертаючи. Щоб під’єднати трубку, встановіть її на конектор на блоці двигуна, злегка повертаючи. Трубку має бути під’єднано надійно.

Компанія Philips встановлює строк служби на даний виріб – не менше 3 років

2

6

10

14

3

7

11

4

8

12

5

9

13

www.philips.com/avent

Philips Consumer Lifestyle BV

Tussendiepen 4, 9206 AD Drachten, Netherlands

Trademarks owned by the Philips Group.

©2014 Koninklijke Philips N.V. All rights reserved

4213.354.1569.3 (11/14)

advertisement

Related manuals

advertisement